Ножівка Fiskars 124800
Відео 2Фото 8 |
Fiskars 124800 625 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 124800
Усі ціни 12 →Пилка лучкова Fiskars SW30 21" 124800 | 849 грн. |
Ножовка по дереву лучковая Fiskars SW30 540мм (1001621) | 849 грн. |
Пила лучкова Fiskars SW30 (1001621) | 849 грн. |
Пила лучковая Fiskars 21" 124800 (1001621) | 699 грн. |
Лучковая пила Fiskars SW30 124800 (1001621) 1001621 | 585 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fiskars 124800
Ціни на Fiskars 124800 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 124800 | від 585 грн. | 12 пропозицій | ||
Fiskars 124810 | від 735 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →