Ножівка Fiskars 1067552 (SW68)
Фото 14 |
Fiskars 1067552 |
|
Артикул запасного полотна 1067554
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1067552
Усі ціни 9 →Пилка садова складана Fiskars Plus SW68 1067552 | 1 299 грн. |
Пила садовая складная Fiskars Plus™ SW68 (1067552) | 1 049 грн. |
Пила садова складана Fiskars Plus SW68 (1067552) | 1 049 грн. |
Складная пила Fiskars Plus™ SW68 (1067552) | 1 149 грн. |
Пила садовая складная Fiskars Plus SW68 (1067552) 1067552 | 1 049 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →