Ножівка Fiskars 1067553 (SW69)
Фото 16 |
Fiskars 1067553 |
|
Артикул запасного полотна 1067555
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1067553
Усі ціни 11 →Пилка садова складана Fiskars Plus SW69 1067553 | 1 199 грн. |
Ножовка по дереву садовая Fiskars Plus™ SW69 330 мм (1067553) | 1 799 грн. |
Пила садовая складная Fiskars Plus™ SW69 (1067553) | 1 499 грн. |
Пила садова складана Fiskars Plus SW69 (1067553) | 1 499 грн. |
Складная пилка Fiskars Plus™ SW69 (1067553) | 1 699 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →