Ножиці по металу TOPTUL SBAC0125 лівий різ
TOPTUL SBAC0125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL SBAC0125 лівий різ
Усі ціни 8 →Ножницы по металлу левые Toptul 248мм (SBAC0125) | 457 грн. |
Ножиці по металу Toptul ліві 250 мм (SBAC0125) SBAC0125 | 452 грн. |
Toptul Ножиці по металу Toptul ліві 250 мм (SBAC0125) SBAC0125 | 452 грн. |
Ножиці для металу Toptul 248 мм ліві (SBAC0125) | 457 грн. |
Ножиці по металу (ліві) TOPTUL SBAC0125 | 457 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації TOPTUL SBAC0125
Ціни на TOPTUL SBAC0125 |
---|---|---|---|---|
TOPTUL SBAC0125 лівий різ | від 452 грн. | 8 пропозицій | ||
TOPTUL SBAC0225 правий різ | від 457 грн. | 8 пропозицій | ||
TOPTUL SBAC0325 прямий різ | від 782 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →