Літня шина Torque TQ021 175/70 R13 82T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ021 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ021 175/70 R13 82T
Усі ціни 22 →Шина Torque TQ021 175/70 R13 82T | 1 275 грн. |
Torque TQ021 175/70 R13 82T | 1 247 грн. |
Torque TQ-021 175/70 R13 82T | 1 362 грн. |
Летние шины Torque TQ021 175/70 R13 82T 1000603556 | 1 238 грн. |
Torque TQ021 (175/70R13 82T) | 1 234 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →