Жорсткий диск Toshiba MG10 MG10ACA20TE 20 ТБ 512e
Toshiba MG10 MG10ACA20TE 20 ТБ 512e |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MG10 MG10ACA20TE 20 ТБ 512e
Усі ціни 44 →Жесткий диск 3.5" 20TB Toshiba (MG10ACA20TE) | 15 681 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Toshiba MG10 20 Tb (MG10ACA20TE) | 15 446 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba MG10 20 Tb (MG10ACA20TE) | 15 299 грн. |
Жорсткий диск 3.5" TOSHIBA MG10 20TB SATA/512MB (MG10ACA20TE) | 15 349 грн. |
Жесткий диск 3.5" 20tb Toshiba (mg10aca20te) | 16 268 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →