Пральна машина Toshiba TW-BL100A4 PL WK білий
Відео 1Фото 7 |
Toshiba TW-BL100A4 PL WK білий 2022 рікWi-Fi білий сріблястий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba TW-BL100A4 PL WK білий
Усі ціни 7 →Пральна машина автоматична Toshiba TW-BL100A4PL(WK) | 18 499 грн. |
Пральна машина Toshiba TW-BL100A4 PL WK білий | 17 957 грн. |
Пральна машина автоматична Toshiba TW-BL100A4PL(WK) | 18 128 грн. |
Toshiba TW-BL100A4PLWK | 17 934 грн. |
Пральна машина автоматична Toshiba TW-BL100A4PL(WK) | 18 118 грн. |
Toshiba TW-BL100A4 PL WK | 24 780 грн. |
Стиральная машина автоматическая Toshiba TW-BL100A4PL(WK) | 17 526 грн. |
Відеоогляди
Модификації Toshiba TW-BL100A4 PL WK
Ціни на Toshiba TW-BL100A4 PL WK |
---|---|---|---|---|
Toshiba TW-BL100A4 PL WK білий | від 17 934 грн. | 7 пропозицій | ||
Toshiba TW-BL100A4 PL SS сріблястий | від 17 934 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →