Вантажна шина Tosso BS739D 315/80 R22.5 157L
Відео 1Фото 1 |
Виберіть розмір вантажної шини
Tosso BS739D 315/80 R22.5 157L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tosso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tosso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tosso BS739D 315/80 R22.5 157L
Усі ціни 8 →Tosso Energy BS 739 D 315/80 R22.5 157/154L | 14 302 грн. |
Tosso BS739D (ведущая) (315/80R22.5 157L) | 12 597 грн. |
Вантажна шина TOSSO ENERGY BS739D (ведуча) 315/80R22,5 157/154L | 13 300 грн. |
Tosso BS 739D (315/80R22.5 157L) | 12 680 грн. |
TOSSO Вантажна шина TOSSO ENERGY BS739D (ведуча) 315/80R22,5 157/154L | 13 300 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди