Вантажна шина Aufine ADR8 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine ADR8 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine ADR8 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 10 →Aufine Smart ADR8 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 14 224 грн. |
Aufine ADR8 Smart (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 12 300 грн. |
AUFINE SMART ADR8 (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 13 293 грн. |
Шини Aufine ADR8 Smart (ведущая) 315/70 R22,5 154/150L 20PR | 13 805 грн. |
AUFINE AUFINE SMART ADR8 (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 13 356 грн. |
ще 5 пропозицій