Вантажна шина CrossWind CWD30K 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWD30K 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWD30K 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 11 →CrossWind CWD30K (ведуча вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 14 503 грн. |
CROSS WIND CWD30K (ведущая) 315/70 R22.5 156/150L | 13 188 грн. |
Crosswind CWD30K (ведущая) (315/70R22.5 156L) | 13 260 грн. |
Cross Wind CWD30K (приводная) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 12 500 грн. |
CrossWind CWD30K (315/70R22.5 156L) | 13 322 грн. |
ще 6 пропозицій