Намет Totem Indi 3
Відео 1Фото 3 |
Універсальний намет торгової марки Totem передбачає спальне місце розміром 210x180 см, чого повинно бути достатньо для комфортного відпочинку трьох туристів. Вона оснащена одним входом, продубльованим москітною сіткою, і містким тамбуром глибиною 100 см, де поміститься взуття, одяг та туристичні рюкзаки. Напівсферичну форму моделі формують три дуги, зроблені з склопластику діаметром 7.9 мм.
Намет Totem Indi 3 має двошарову конструкцію з внутрішнім дихаючим покриттям і міцним зовнішнім поліестеровим тентом. Водонепроникність останнього в 1500 мм водного стовпа робить модель підходящим рішенням для використання в місцях, де рідко бувають дощі. Для якісного повітрообміну є пара вентиляційних віконець, доповнених вітровими клапанами. Важить намет 3 кг, що в перерахунку на одного туриста робить її привабливим рішенням для піших і велосипедних походів.
Купити Totem Indi 3
Усі ціни 9 →Намет Totem Indi (TTT-018) | 3 398 грн. |
Намет Totem Indi (TTT-018) | 2 865 грн. |
Палатка Totem Indi (ttt-014/ttt-018) | 2 487 грн. |
Намет Totem Indi (TTT-014/TTT-018) | 2 483 грн. |
Намет Totem Indi (TTT-014/TTT-018) TTT-014/TTT-018 | 2 542 грн. |