Намет Totem Summer 3 Plus V2 (TTT-031)
Фото 6 |
Відносно недорогий 3-місний намет торгової марки Totem - це трекінгове рішення, призначене для використання в літній сезон. Модель примітна відносно невеликою вагою (2.55 кг) і компактними розмірами в чохлі (58x13x13 см, що в обсязі буде близько 10 літрів), так що добре підходить для піших туристів і шанувальників вилазок на природу на велосипеді. Намет Totem Summer 3 Plus V2 отримав зовнішній каркас із трьох склопластикових дуг товщиною 7.9 мм.
У спальню веде один вхід, при цьому перед відпочинковою зоною знаходиться досить великий тамбур довжиною 90 см. У ньому буде достатньо місця для розміщення рюкзаків та іншого спорядження або речей туристів. Безпосередньо спальна зона має розміри по підлозі 180x205 см, тобто в перерахунку на одного по ширині будуть стандартні 60 см. Під стелею передбачена вентиляційна система, вхід продубльований москітною сіткою, плюс внутрішні кишені та гачок для підвішування ліхтаря. Модель готова до легких опадів, адже тент із тканини Taffeta отримав поліуретанове просочення з водонепроникністю до 2000 мм водного стовпа. Перед покупкою варто враховувати, що виріб має одношарову конструкцію, яка схильна до запотівання при сильних перепадах температур.
Купити Totem Summer 3 Plus V2
Усі ціни 26 →Намет Totem Summer 3 Plus V2 | 2 621 грн. |
Намет Totem Summer 3 Plus V2 TTT-031 | 2 621 грн. |
Намет Totem Summer 3 Plus V2 (TTT-031) | 2 619 грн. |
Палатка Totem Summer 3 Plus V2 (TTT-031) 959085 | 2 621 грн. |
Намет Totem Summer 3 Plus (V2), UTTT-031 | 2 620 грн. |