Намет Totem Trek 2 V2 (UTTT-021)
Фото 16 |
Відносно недорогий 2-місний намет торгової марки Totem є оновленою версією моделі Trek 2. У порівнянні з попередницею виріб став трохи легшим (2 кг на тлі 2.25 кг), але міцнішим (є посилені вузли) і краще захищено від води (водонепроникність 0 мм водяного стовпа проти 1000 мм). Напівсферичну форму при складанні задає пара склопластикових дуг завтовшки 7.9 мм. Усередині трекінгового намету Totem Trek 2 V2 на туристів чекає спальна кімната висотою 1.1 метра і розміром по підлозі 120х210 см, тобто на одного припадають стандартні 60 см за шириною.
У зону відпочинку веде один вхід D-подібної форми, який доповнює тамбур довжиною 50 см - місце, де можна розмістити рюкзаки, спорядження, верхній одяг та взуття. Тент пошитий з поліестеру, який доповнений поліуретановим просоченням, а днище зроблено з поліетилену, що має відмінні параметри вологозахисту (до 10000 мм вод. ст.). З бонусів оснащення варто виділити вентиляційні вікна з вітровим клапаном, москітні сітки та внутрішні кишеньки. При перенесенні в чохлі модель не повинна займати багато місця, адже загальний обсяг не перевищує 10 літрів (габарити 52x14x13 см).
Купити Totem Trek 2 V2
Усі ціни 11 →Палатки Totem Trek 2 V2 (TTT-021) | 2 570 грн. |
Двухместная палатка Totem Trek 2 (v2) (UTTT-021) 151082 | 2 570 грн. |
Намет Totem Trek, UTTT-021 | 2 571 грн. |
Палатки Totem Trek 2 V2 (TTT-021) | 2 570 грн. |
Палатка Totem Trek UTTT-021 | 2 571 грн. |