Літня шина Toyo Proxes S/T III 215/65 R16 102V
Відео 15Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes S/T III 215/65 R16 102V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes S/T III 215/65 R16 102V
Усі ціни 40 →Шина Toyo PROXES ST III 215/65 R16 102V XL | 3 965 грн. |
Toyo Proxes S/T III 215/65 R16 102V XL | 4 186 грн. |
Toyo Proxes S/T III 215/65 R16 102V XL | 3 780 грн. |
Toyo Proxes S/T III 215/65 R16 102V | 4 414 грн. |
Toyo Proxes S/T III (215/65R16 102V) | 3 940 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →