Направленная точка доступа TP-LINK CPE510
Відео 20Фото 12 |
Спрямована точка доступу бездротової мережі стандарту Wi-Fi 4 для зовнішнього монтажу, що працює в діапазоні 5 ГГц. Позиціонується як професійний продукт середньої цінової категорії 2015 року, призначеної для створення систем точка-багатоточка. Основою апаратної платформи пристрою став чипсет рівня enterprise-рівня від Qualcomm Atheros, що працює у зв'язці зі спеціальними спрямованими антенами, що забезпечує посилення сигналу до 13 dBi.
Спеціальна всепогодня конструкція корпусу (IPX5) і підтримка живлення за технологією Power-over-Ethernet забезпечують безперебійну роботу точки доступу TP-LINK CPE510 в будь-якому кліматі в діапазоні температур від -40 до +80 °C. Для WAN підключення обладнана портом 10/100BASE-T Fast Ethernet. Завдяки підтримці режиму 2х2 MIMO, точка здатна забезпечувати високу швидкість передачі даних і одночасно обслуговувати декілька клієнтських пристроїв. Максимальна дальність впевненого прийому сигналу в прямій видимості досягає 15000 м. До переваг цієї моделі також варто віднести підтримку технологія TP-LINK Pharos MAXtream TDMA (множинний доступ з поділом часу), яка покращує пропускну здатність та продуктивність пристрою, зменшуючи затримки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK CPE510
Усі ціни 59 →TP-LINK CPE510 | 2 499 грн. |
TP-LINK CPE510 | 2 499 грн. |
Точка доступа TP-Link CPE510 | 2 499 грн. |
TP-LINK CPE510 | 2 337 грн. |
Точка доступу Wi-Fi TP-Link CPE510 | 2 499 грн. |
1 0 2 1 |
Чому не можна зробити все простіше. Купив, ввімкнув і все працює. красива біла пластмасова коробочка не ловить нічого в режимі клієнт.Настроюю все за інструкцією, але результат пошуку 0хоч плач. Чи не підходить режим 802.11a/n користуюся TP-LINK CPE510 тиждень |