Вантажна шина Tracmax GRT770 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Tracmax GRT770 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax GRT770 13 R22.5 156K
Усі ціни 10 →Tracmax GRT770 (ведущая) 13 R22.5 156/150K PR18 | 10 023 грн. |
Tracmax GRT770 (привод-карьер) 13 R22.5 156/150K 18PR | 10 500 грн. |
TRACMAX Вантажна шина TRACMAX GRT770 (ведуча) 13.00R22.5 156/150K | 9 964 грн. |
Tracmax GRT770 (13/R22.5 156K) | 10 165 грн. |
Грузовые шины Tracmax GRT770 (ведущая) 13 R22.5 156/150K 18PR 1002012713 | 10 264 грн. |
ще 5 пропозицій