Вантажна шина Tracmax GRT957 315/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Tracmax GRT957 315/80 R22.5 152M 315/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax GRT957 315/80 R22.5 152M
Tracmax GRT957 (ведущая) 315/80 R22.5 152/149M | 8 847 грн. |
Tracmax GRT957 ведуча ведуча (315/80R22,5 152/149M) 341854 | 8 726 грн. |
Шина Tracmax GRT957 (провідна) 315/80 R22.5 152/149M | 9 751 грн. |
Модификації Tracmax GRT957 315/80 R22.5 152M
Ціни на Tracmax GRT957 315/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Tracmax GRT957 315/80 R22.5 152M | від 8 726 грн. | 3 пропозиції | ||
Tracmax GRT957 315/80 R22.5 156M | від 8 890 грн. | 2 пропозиції |