Літня шина Tracmax X-privilo TX2 175/70 R13 82T
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Tracmax X-privilo TX2 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax X-privilo TX2 175/70 R13 82T
Усі ціни 17 →Tracmax X-privilo TX2 175/70 R13 82T | 1 908 грн. |
Летние шины Tracmax X-privilo TX2 175/70 R13 82T 1001113727 | 1 934 грн. |
Tracmax X-privilo TX2 (175/70R13 82T) | 1 870 грн. |
Tracmax X-privilo TX2 175/70 R13 82T | 1 900 грн. |
Tracmax X-privilo TX2 175/70 R13 82T | 1 767 грн. |
ще 12 пропозицій
Купив дружині машину, на ній стоїть дана модель - огидна по шуму, дубова Немає Шумна, тверда Vladimir Savin: користуюся Tracmax X-privilo TX2 185/60 R15 84H кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →