Литий диск Zorat 355 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Відео 1Фото 4 | від 2 630 до 3 357 грн. Порівняти ціни 37 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Zorat 355 10
Характеристики
Zorat 355 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 355 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Сортувати
Литые диски ZW 355 R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6 (HB6-Z) 1000534742 | 2 766 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 355 R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6 (R)W-LP-Z | 2 835 грн. |
ZW 355 5,5x13/4x98 D58,6 ET25 HB6-Z | 2 780 грн. |
ZW 355 (R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6) HB6Z | 2 844 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-355 (R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6) (R)W-LP-Z | 3 087 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі