Рюкзак Travel Extreme Denali 85 85 л
Фото 14 |
Travel Extreme Denali 85 місткийжорсткий каркас |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travel Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travel Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travel Extreme Denali 85 85 л
Рюкзак Travel Extreme DENALI 85 Green (TE03852) TE03852 | 4 145 грн. |
Туристичний рюкзак для багатоденних походів Travel Extreme DENALI 85L gree | 4 076 грн. |
Туристичний рюкзак для багатоденних походів Travel Extreme DENALI 85L gree | 5 057 грн. |
Рюкзак Travel Extreme Denali 85 L Green L (1060-ТE-Р008GN) | 4 145 грн. |
Туристичний рюкзак для багатоденних походів Travel Extreme DENALI 85L gree | 4 145 грн. |
Модификації Travel Extreme Denali 85
Ціни на Travel Extreme Denali 85 |
---|---|---|---|---|
Travel Extreme Denali 55 55 л | від 3 852 грн. | 20 пропозицій | ||
Travel Extreme Denali 70 70 л | від 3 905 грн. | 17 пропозицій | ||
Travel Extreme Denali 85 85 л | від 4 076 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →