Рюкзак Travel Extreme Spur 42 42 л
Фото 6 |
Travel Extreme Spur 42 33 л42 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travel Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travel Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travel Extreme Spur 42 42 л
Рюкзак з алюмінієвим каркасом Travel Extreme Spur 42L black + red | 3 487 грн. |
Рюкзак Travel Extreme Spur 42 чорний/червоний | 3 680 грн. |
Рюкзак TE SPUR 42L | 3 239 грн. |
Рюкзак Travel Extreme Spur 42L Black/Blue (1060-ТE-А042BB) | 3 390 грн. |
Рюкзак Travel Extreme Spur 42L Black/Red (1060-ТE-А042BR) | 3 390 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель Spur 42 ZIP – основний розділ закривається на блискавку
Модификації Travel Extreme Spur 42
Ціни на Travel Extreme Spur 42 |
---|---|---|---|---|
Travel Extreme Spur 33 33 л | від 3 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Travel Extreme Spur 42 42 л | від 3 239 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →