Вантажна шина Trazano Trans D21 285/70 R19.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
Trazano Trans D21 285/70 R19.5 146M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trazano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trazano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trazano Trans D21 285/70 R19.5 146M
Trazano Trans D21 (ведущая) 285/70 R19.5 146/144M PR16 | 8 630 грн. |
Trazano Trans D21 (ведуча) 285/70 R19.5 146/144M | 9 483 грн. |
Шина Trazano Trans D21 (провідна) 285/70 R19.5 146/144M PR16 | 9 496 грн. |