Вантажна шина Jinyu JD575 285/70 R19.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JD575 285/70 R19.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JD575 285/70 R19.5 150K
Усі ціни 15 →Jinyu JD575 (ведуча вісь) 285/70 R19.5 150/148K | 9 895 грн. |
Jinyu JD575 (ведущая) (285/70R19.5 150K) | 9 119 грн. |
Jinyu JD575 (приводная) 285/70 R19.5 150/148K 18PR | 8 730 грн. |
Jinyu JD575 (Ведущая) (285/70R19.5 150/148K) | 8 685 грн. |
Вантажна шина JINYU JD575 (ведуча) 285/70R19.5 150/148K | 8 940 грн. |
ще 10 пропозицій