Вантажна шина OTANI OH-322 265/70 R19.5 140M
Фото 11 |
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-322 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-322 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 6 →Otani OH-322 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 9 414 грн. |
Грузовые шины Otani OH-322 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR 1002510484 | 10 046 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-322 (ведуча) 265/70R19.5 140/138M | 9 403 грн. |
Вантажна шина OTANI OH-322 (ведуча) 265/70R19.5 140/138M | 9 360 грн. |
Вантажні шини Otani OH-322 (провідна) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 10 649 грн. |
Шина Otani OH-322 (провідна) 265/70 R19.5 140/138M PR16 | 10 796 грн. |