Вантажна шина Sailun SDR1 285/70 R19.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDR1 285/70 R19.5 146M 285/70 R19.5 " 145 M 285/70 R19.5 " 146 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDR1 285/70 R19.5 146M
Усі ціни 11 →Sailun SDR1 (ведуча вісь) 285/70 R19.5 146/144M | 10 182 грн. |
Sailun SDR1 (ведущая) (285/70R19.5 146M) | 10 456 грн. |
Sailun SDR1 (приводная) 285/70 R19.5 146/144M 16PR | 9 253 грн. |
Sailun SDR 1 (Ведущая) (285/70R19.5 146/144M) | 9 076 грн. |
Sailun SDR1 Bедущая (285/70R19.5 146/144M) | 9 228 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sailun SDR1 285/70 R19.5 146M
Ціни на Sailun SDR1 285/70 R19.5 146M |
---|---|---|---|---|
Sailun SDR1 285/70 R19.5 145M | від 9 610 грн. | 2 пропозиції | ||
Sailun SDR1 285/70 R19.5 146M | від 9 045 грн. | 11 пропозицій |