Штампований диск TREBL 4375 5x13/4x100 ET46 DIA54,1
від 948 до 1 375 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації TREBL 4375 1
Характеристики
TREBL 4375 5x13/4x100 ET46 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TREBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TREBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TREBL 4375 5x13/4x100 ET46 DIA54,1
Сортувати
Диск Steel TREBL 4375T 5.0x13 4x100 ET46.0 DIA54.1 Silver | 948 грн. |
Steel Trebl 4375T 5x13 4x100 ET46 DIA54.1 S | 1 198 грн. |
Диск Steel TREBL 4375T silver R13 W5,0 PCD4x100 ET46 DIA54,1 | 1 375 грн. |
Steel Trebl 4375T (R13 W5 PCD4x100 ET46 DIA54,1) 1913007 | 1 245 грн. |
Закрити
Схожі