Верхній душ Kludi A-QA 644300500
Kludi A-QA 644300500 A-QAвеликий верхній душ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 644300500
Усі ціни 15 →Верхній душ Kludi A-QA 300 мм хром 6443005-00 | 12 281 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA (644300500) 644300500 | 10 890 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 300 *300 мм - 644300500 | 9 328 грн. |
Kludi Kludi A-QA 6443005-00 | 13 326 грн. |
Верхній душ KLUDI A-QA квадратный, без кронштейна 300x300 мм, хром 6443005 | 12 706 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 644300500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання — 1/2"
Модификації Kludi A-QA 644300500
Ціни на Kludi A-QA 644300500 |
---|---|---|---|---|
Kludi A-QA 644200500 | від 4 363 грн. | 12 пропозицій | ||
Kludi A-QA 644250500 | від 5 972 грн. | 16 пропозицій | ||
Kludi A-QA 644300500 | від 8 897 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →