Верхній душ Kludi A-QA 643259100
Kludi A-QA 643259100 |
|
Система швидкого очищення від вапняного нальоту. Різьбове з'єднання - G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 643259100
Усі ціни 8 →Верхній душ Kludi A-QA білий (643259100) 643259100 | 9 618 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 250 мм.,білий - 643259100 | 8 238 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QA (643259100) | 10 545 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QA (643259100) 643259100 | 11 769 грн. |
Верхний душ Kludi A-QA белый (643259100) 643259100 | 9 073 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →