Верхній душ Grohe Rainshower F-Series 26259000
Grohe Rainshower F-Series 26259000 |
|
Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). DropStop: відсутність крапель після вимикання
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower F-Series 26259000
Усі ціни 9 →Верхній душ із кронштейном GROHE Rainshower F-Series 254x254мм латунний хр | 24 930 грн. |
Верхній душ з кронштейном Grohe Rainshower F-Series 254 (26259000) 2625900 | 21 905 грн. |
Grohe Grohe Rainshower F-Series 10 26259000 | 24 930 грн. |
Grohe Deszczownica Rainshower F-Series 10 26259000 | 15 920 грн. |
Grohe Deszczownica Rainshower F-Series 10 26259000 | 16 318 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →