Змішувач Ravak 10° TD 011.00
Ravak 10° TD 011.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° TD 011.00
Усі ціни 10 →TD 011.00 Змішувач для умивальника з відкріванням стоку X070063 | 5 074 грн. |
TD 011.00 Змішувач для умивальника з відкриттям стоку X070063 | 5 074 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний RAVAK 10° хром латунь з донним клап | 5 074 грн. |
Змішувач для раковини Ravak 10` TD 011.00 (X070063) X070063 | 3 552 грн. |
Ravak Ravak Змішувач 10* д/раковини з відкріванням стоку, 140 мм (TD 011.0 | 3 551 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →