Змішувач Tres Study-exclusive 26230001
Фото 12 |
Tres Study-exclusive 26230001 |
|
З акустичними демпферами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Study-exclusive 26230001
Усі ціни 48 →Змішувач для умивальника Tres Study Exclusive (колір - матове золото), вил | 19 000 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу TRES Study exclu | 11 214 грн. |
Змішувач одноважільний Tres Study Exclusive 177 мм хром 26230001 | 11 227 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Study Exclusive вилив 177мм, полірована стал | 22 248 грн. |
Змішувач для раковини Tres Study exclusive 26230001 А00030766 | 11 227 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →