Змішувач Tres Study-tres 26190301
Фото 13 |
Tres Study-tres 26190301 |
|
Аератор із обмеженням витрати води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Study-tres 26190301
Усі ціни 35 →Змішувач для раковини Tres Study Exclusive 26190301 | 6 008 грн. |
Study Colors 26190301 | 4 623 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний TRES Study Exclusive чорний латунь | 11 219 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Study Exclusive 195 мм хром 26190301 | 7 070 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Study Exclusive 195 мм, червоний (26190301TR | 9 374 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →