Змішувач Grohe Essence 24171001
Фото 10 |
Grohe Essence 24171001 |
|
Модель Essence 23589 xx1 замінює модель Essence 24171xx1.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 24171001
Усі ціни 49 →Змішувач для раковини одноважеля Grohe Essence (Графіт) 23589AL1 23589AL1 | 12 645 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Essence 23589001 | 5 940 грн. |
Grohe Grohe Essence S-Size 23589001 | 8 415 грн. |
Змішувач для умивальника одновентильний GROHE Essence сірий латунь з донни | 12 645 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Essence New графит (23589AL1) 23589AL1 | 10 855 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →