Змішувач Tres Study-tres 26117001
Фото 5 |
Tres Study-tres 26117001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Study-tres 26117001
Усі ціни 65 →Змішувач для ванни Tres Study Exclusive чорний 26117001NM | 18 873 грн. |
Змішувач із термостатом для ванни Tres Study Exclusive 26117001 261.170.01 | 7 869 грн. |
Змішувач для ванної одновентильний із коротким гусаком TRES Study хром лат | 12 919 грн. |
Змішувач для ванни Tres Study Excusive із набором (шланг, лійка, тримач) ч | 18 962 грн. |
Змішувач для ванни Tres Study Exclusive з ручним душем, хром (26117001) | 11 813 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →