Літня шина Orium Ultra High Performance 235/45 R17 97Y
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium Ultra High Performance 235/45 R17 97Y 235/45 R17 94 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium Ultra High Performance 235/45 R17 97Y
Усі ціни 34 →Шина Orium Ultra High Performance 235/45 R17 97Y XL FR | 2 451 грн. |
Orium Ultra High Performance 235/45 ZR17 97Y XL | 2 675 грн. |
Orium Ultra High Performance (235/45R17 97Y) | 2 573 грн. |
Orium Ultra High Performance 235/45 R17 97Y | 2 906 грн. |
Летние шины Orium UHP 235/45 ZR17 97Y XL 1001022867 | 2 666 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Orium Ultra High Performance 235/45 R17 97Y
Ціни на Orium Ultra High Performance 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Orium Ultra High Performance 235/45 R17 94W | від 2 550 грн. | 30 пропозицій | ||
Orium Ultra High Performance 235/45 R17 97Y | від 2 451 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →