Вантажна шина Triangle TR658 445/65 R22.5 168J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR658 445/65 R22.5 168J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR658 445/65 R22.5 168J
Усі ціни 11 →Triangle TR658 (ведущая) 445/65 R22.5 168J PR20 | 20 296 грн. |
Triangle TR658 (причіпна вісь) 445/65 R22.5 168J | 22 131 грн. |
Triangle TR658 (прицеп-карьер) 445/65 R22.5 168J 20PR | 19 922 грн. |
Triangle TR658 (445/65R22.5 168J) | 20 320 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TR658 445/65R22.5 168J | 20 037 грн. |
ще 6 пропозицій