Спальний мішок Trimm Impact 185
![]() |
Trimm Impact 185 легкийкомпресійний мішок 220x85 см230x85 см |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trimm 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trimm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику

Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Купити Trimm Impact 185
Усі ціни 42 →Спальник Trimm Impact 185 L red 001.009.0225 | 3 650 грн. | ![]() |
Спальник Trimm Impact (001.009.0225) 001.009.0225 | 3 650 грн. |
Спальний мішок Trimm Impact red / dark red - 185 R - червоний (001.009.0226) | 3 650 грн. |
Спальный мешок Trimm Impact red/dark red 185 R (001.009.0226) | 3 650 грн. |
Спальний мішок Trimm Impact Red/Dark Red 185 L (001.009.0225) 001.009.0225 | 3 650 грн. |
ще 20 пропозицій
Мій старий спальник зовсім зносився, а новий ніяк не міг вибрати. Він мав легкий, до одного кілограма, місткий і розрахований на весняно-осінню погоду, тобто на температуру до +5. За стабільно менших температур ми івенти не проводимо, здоров'я штука така, що втратити її нескладно, а постановляти потім можна роками. Загалом узяв цю повністю синтетичну модель. Втім, легкі спальники тільки з синтетики робляться. Пух це набивка для зимових моделей, а не весну і осінь більш ніж достатньо і тонких синтетичних волокон. Спальний мішок легкий і досить компактний. Разом із компресійним мішком важить рівно кілограм. Це дуже хороший показник і він дуже відчувається у багатоденних походах, або як зараз модно говорити про трекінг-тури. Коли ти 8-10 днів блукаєш сильно пересіченою місцевістю (Карпати, Крим, Кавказ) то добре відчувається кожна зайва сотня грамів. До речі, у Криму побували вперше за три роки. Природа не дуже змінилася, а ось ціни високі на все від транспорту до товарів. Пристрій зручний, мені у ньому комфортно і навіть просторо. Теплоізоляція для весни-літа придатна. Ще варто похвалити непромокальне просочення зовнішнього нейлонового шару. Виробник обіцяв розміри в компресійному мішку: довжина 25 см, діаметр 15 см. Але так спальник ущільнитися не може. Діаметр виходить не менше 18 см, довжина всі 28 см. Начебто різниця невелика, але об'єм рюкзаком, що займається, зростає суттєво. За ціною вийшло трохи дорожче, ніж я розраховував, але загалом терпимо. |
Додати відгук
Модификації Trimm Impact 185
| Ціни на Trimm Impact 185 |
|---|---|---|---|---|
| Trimm Impact 185 | від 2 999 грн. | 42 пропозиції | ||
| Trimm Impact 195 | від 2 999 грн. | 30 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →