Літня шина TRISTAR Sportpower 2 225/45 R17 94Y
Виберіть розмір шин
TRISTAR Sportpower 2 225/45 R17 94Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR Sportpower 2 225/45 R17 94Y
Усі ціни 14 →Tristar Sportpower 2 225/45 R17 94Y XL | 2 421 грн. |
Tristar Sportpower 2 (225/45R17 94Y) | 2 374 грн. |
Tristar SportPower 2 225/45 R17 94Y | 2 649 грн. |
Tristar Sportpower 2 225/45 R17 94Y XL | 2 421 грн. |
TRISTAR Sportpower 2 225/45 R17 94Y | 2 402 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації TRISTAR Sportpower 2 225/45 R17 94Y
Ціни на TRISTAR Sportpower 2 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
TRISTAR Sportpower 2 225/45 R17 91Y | від 3 197 грн. | 1 пропозиція | ||
TRISTAR Sportpower 2 225/45 R17 94Y | від 2 354 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →