Літня шина TRISTAR Powervan 195/60 R16C 99T
Виберіть розмір шин
TRISTAR Powervan 195/60 R16C 99T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR Powervan 195/60 R16C 99T
Tristar Powervan (195/60R16C 99T) | 2 048 грн. |
Tristar Powervan 195/60 R16C 99/97T | 2 325 грн. |
Tristar Powervan (195/60R16 99T) | 2 016 грн. |
Tristar Powervan 195/60 R16C 99/97T | 2 307 грн. |
Tristar Powervan 195/60 R16C 99/97T | 2 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →