Літня шина TRISTAR RF07 205/80 R16 104S
Виберіть розмір шин
TRISTAR RF07 205/80 R16 104S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR RF07 205/80 R16 104S
Усі ціни 10 →Tristar RF07 205/80 R16 104S XL | 3 032 грн. |
Tristar RF07 (205/80R16 104S) | 2 952 грн. |
Tristar Radial RF07 205/80 R16 104S XL | 3 005 грн. |
TRISTAR RF07 205/80 R16 104S | 2 958 грн. |
Tristar RF07 205/80 R16 104S XL 90857 | 3 136 грн. |
ще 5 пропозицій
Рекомендуємо