Садові ножиці Yato YT-8791
Yato YT-8791 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8791
Усі ціни 11 →Секатор Yato (YT-8791) | 501 грн. |
Секатор YATO 200 мм (YT-8791) | 575 грн. |
Секатор YATO YT - 8791, нержавіюча сталь, алюміній | 500 грн. |
Секатор 200 мм Для Обрізання Дерев 20 мм YATO (YT-8791) | 582 грн. |
Секатор YATO 200 мм (YT-8791) | 766 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →