Садові ножиці Yato YT-8854
Yato YT-8854 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8854
Ножницы садовые для травы Yato (YT-8854) | 500 грн. |
Ножиці для обрізання трави обертові = 90 °, L = 370 x130 мм YATO (YT-8854) | 499 грн. |
Ножиці для трав YATO YT-8854: Поворотні = 90 °, L = 370 x130 мм | 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →