Зарядний пристрій Ugreen Nexode 65W GaN Charger (CD224)
Фото 10 |
Ugreen Nexode 65W GaN Charger |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Купити Ugreen Nexode 65W GaN Charger
Усі ціни 35 →Зарядний пристрій Ugreen Wall Charger 3хUSB-C+USB CD224 GaN 65W Black (707 | 1 299 грн. |
Зарядное устройство Ugreen Wall Charger 3хUSB-C+USB CD224 GaN 65W Black (7 | 1 279 грн. |
Зарядное устройство Ugreen cd224 65w usb + 3xType-C pd GaN Charger (Black) | 1 718 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Ugreen GaN X 65w (CD224) USB + 3xType-C PD GaN | 1 399 грн. |
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD224 Nexode GaN 65W Charger Black (707 | 1 499 грн. |
Живлення 4 пристроїв відразу
Зарядний пристрій Ugreen CD224, що працює на основі GaN-транзисторів, оснащений чотирма портами: трьома USB C та одним USB A. Це дозволяє одночасно заряджати до чотирьох пристроїв, позбавляючи необхідності використовувати додаткові трійники.
Пристрій відрізняється універсальністю, підтримуючи зарядку лептопів Apple, Dell, Asus, Lenovo, а також більшості смартфонів, планшетів та невеликих гаджетів, таких як бездротові навушники. Важливою особливістю є інтелектуальна система захисту від навантажень, перегріву, короткого замикання та інших непередбачених ситуацій.
Розміри зарядного пристрою становлять 65x65x33 мм, що можна порівняти з Apple Power Adapter 67W з одним портом, але вага моделі Ugreen CD224 становить 280 грам, що досить багато для пристроїв цього класу.
Швидка зарядка
Зарядний пристрій підтримує різні стандарти швидкого заряджання, включаючи PD та Quick Charge 4.0+, а також сумісно з протоколами Huawei та Samsung. Це розширює коло сумісних пристроїв, які можуть швидко заряджатися.
Верхні два порти USB C можуть видавати до 65 Вт кожен, нижній Type C – до 18 Вт, а USB A – до 22.5 Вт. При одночасному використанні кількох портів загальна потужність знижується до 63 Вт для двох, 54 Вт для трьох та 51 Вт для всіх чотирьох портів. Таким чином, навіть за повного навантаження зарядка буде досить швидкою.
Ugreen CD224 є відмінним вибором для одночасної зарядки декількох пристроїв, коли доступ до розеток обмежений і використання трійників небажано.