Зарядний пристрій Ugreen 3xUSB 69W Fast Car Charger
Фото 8 |
Ugreen 3xUSB 69W Fast Car Charger |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Купити Ugreen 3xUSB 69W Fast Car Charger
Усі ціни 22 →Зарядний пристрій Ugreen Car Charger USB+2xUSB-C CD239 69W Black (20467) | 907 грн. |
Зарядное устройство Ugreen Car Charger USB+2xUSB-C CD239 69W Black (20467) | 893 грн. |
Зарядний пристрій Ugreen 2xUSB-C PD+USB-A QC 69W Fast Car Charger Black (C | 1 069 грн. |
Автозарядка UGREEN 2xUSB-C PD+USB-A QC 69W Fast Car Charger Чорна (CD239) | 907 грн. |
Ugreen CD239 USB + double USB Type-C 69W (20467) Gray 20467 | 797 грн. |
Універсальний помічник у дорозі
Автомобільний зарядник Ugreen CD239 стане надійним супутником у дорозі завдяки своїй трипортовій конструкції та сумісності з бортовими мережами як легкових автомобілів (12 В), так і вантажівок (24 В).
Ефективна зарядка
Пристрій, що підключається до гнізда прикурювача, здатний забезпечити зарядку до трьох пристроїв одночасно. Серед його портів два USB type C і один USB A, з максимальною зарядною потужністю до 65 Вт на одному з портів type C. В умовах спільної зарядки потужність трохи знижується, що забезпечує оптимальне розподілення енергії між пристроями.
Розумний розподіл енергії
Зарядник ефективно розподіляє потужність між портами, пропонуючи до 20 Вт на першому порту type C і до 22.5 Вт на USB A. Пластиковий корпус зарядника обладнаний вентиляційними отворами, проте при інтенсивному навантаженні пристрій може нагріватися.
Індикація та безпека
Пристрій оснащений м'якою синьою індикацією, що сигналізує про його роботу. Особлива функція зарядника – коротка пауза при підключенні або вимкненні пристроїв для перерозподілу потужності, що забезпечує безпеку підключених пристроїв.
Ugreen CD239 – це продуманий та функціональний автомобільний зарядник, який забезпечить надійне підживлення ваших пристроїв у дорозі.