USB-хаб Ugreen UG-20841 (CM473)
Фото 9 |
Ugreen UG-20841 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen UG-20841
Усі ціни 13 →Ugreen USB-хаб UGREEN CM473 4-in-1 USB Type-C to 4xUSB 3.0 HUB Space Gray | 609 грн. |
UGreen USB 2.0 4 ports CM473 1m (20841) Grey 20841 | 611 грн. |
UGREEN USB-C to 4xUSB 3.0 HUB (20841) 20841 | 569 грн. |
UGREEN CM473 4-port 1м USB 2.0 Gray (20841) CM4734-port1мUSB2.0Gray(20841) | 699 грн. |
USB-хаб UGREEN CM473 4-in-1 USB Type-C to 4xUSB 3.0 HUB Space Gray (20841) | 799 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →