USB-хаб Ugreen UG-60568 (CM260)
Фото 4 |
Ugreen UG-60568 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen UG-60568
Усі ціни 42 →Адаптер Ugreen Adapter CM260 USB-С до VGA+HDMI+DP Black (60568) | 1 488 грн. |
Адаптер Ugreen Adapter CM260 USB-С to VGA+HDMI+DP Black (60568) | 1 475 грн. |
Адаптер Ugreen CM260 DisplayPort+HDMI+VGA - USB Type-C (F/M), Black (60568 | 1 568 грн. |
Адаптер Ugreen cm260 usb Type-C - DisplayPort+HDMI+VGA, Black (60568) | 1 753 грн. |
Адаптер USB Type-C -> HDMI/VGA/DVI/DisplayPort UGREEN CM260 Black (6056 | 1 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →