USB-хаб Ugreen UG-70336 (CM219)
Фото 9 |
Ugreen UG-70336 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen UG-70336
Усі ціни 18 →Ugreen CM219 USB Type-C to 4xUSB 3.0 Black 70336 | 599 грн. |
UGREEN CM219 Type-C - 3xUSB with MicroUSB Power Port Gray (70336) CM219Typ | 749 грн. |
USB-хаб UGREEN CM219 4-in-1 USB Type-C to 4xUSB 3.0 HUB Space Gray (695730 | 749 грн. |
UGREEN CM219 4-port 15см USB 3.0 Gray (50985) CM2194-port15смUSB3.0Gray(50 | 699 грн. |
USB-хаб Ugreen CM219 USB 3.0 to 4-Port USB 3.0 Hub Space Gray (UGR-50985) | 699 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →