Автомобільний інвертор UKC XR-600B
Відео 2Фото 5 |
UKC XR-600B 400 Вт600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UKC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UKC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UKC XR-600B
Перетворювач Інвертор з чистою синусоїдою sine AC/DC 12V 600W Xr-600B | 2 200 грн. |
Перетворювач Інвертор з чистою синусоїдою sine AC/DC 12V 600W Xr-600B | 2 577 грн. |
Інвертор перетворювач із чистою синусоїдою AC/DC 12V 600W Xr-600B | 2 200 грн. |
Перетворювач Інвертор з чистою синусоїдою sine AC/DC 12V 600W Xr-600B | 1 996 грн. |
Перетворювач інвертор із чистою синусоїдою 600W Xr-600B UKC | 2 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації UKC XR-600B
Ціни на UKC XR-600B |
---|---|---|---|---|
UKC XR-400B | від 1 599 грн. | 31 пропозиція | ||
UKC XR-600B | від 1 996 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →