Автомобільний інвертор UKC SSK-500W-24V
Фото 9 |
UKC SSK-500W-24V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UKC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UKC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UKC SSK-500W-24V
Усі ціни 23 →Перетворювач напруги UKC DC/AC, 24V-220V 500W, автомобільний інвертор напр | 990 грн. |
Перетворювач напруги, автоінвертор UKC 24V-220V 500W, автоінвертор (0-1-00 | 1 150 грн. |
Інвертор перетворювач авто UKC 24V-220V 500W S | 937 грн. |
Перетворювач напруги, автоінвертор UKC 24V-220V 500W, автоінвертор (1-1-82 | 1 071 грн. |
Перетворювач напруги UKC 24V-220V 500W, автомобільний інвертор напруги, ав | 1 071 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації UKC SSK-500W-24V
Ціни на UKC SSK-500W-24V |
---|---|---|---|---|
UKC SSK-500W-24V | від 904 грн. | 25 пропозицій | ||
UKC SSK-1000W-24V | від 995 грн. | 16 пропозицій | ||
UKC SSK-2000W-24V | від 1 470 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →