Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Standard 15000 15 кВА
Відео 2Фото 2 |
Ukrtehnologija Standard 15000 15 кВА
Тип:симісторний
Потужність:15 кВА
Вхідна напруга:60-265 В
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Standard 15000 15 кВА
Усі ціни 10 →Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-15000 Standard | 34 848 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология STANDARD 15000 | 35 200 грн. |
Стабилизатор Укртехнология STANDARD 15000 00-00007052 | 35 200 грн. |
Укртехнологія STANDARD 15000 | 34 674 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Standard 15000:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 16
- Номінальні вхідні напруги — 138-250 В
- У модифікації моделі "ULTRA" використаний тип симістора – SEMIKRON
- Модель STANDARD 15000 — діапазон вхідної напруги – 60-265 В, номінальні вхідні напруги – 138-250 В
- Модель STANDARD 15000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-227 В, номінальні вхідні напруги – 99-210 В
- Модель STANDARD 15000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-290 В, номінальні вхідні напруги – 175-286 В
Модификації Ukrtehnologija Standard 15000
Ціни на Ukrtehnologija Standard 15000 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Standard 5000 5 кВА | від 15 300 грн. | 12 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 7500 7.5 кВА | від 14 320 грн. | 14 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 9000 9 кВА | від 17 100 грн. | 12 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 12000 12 кВА | від 21 100 грн. | 12 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 15000 15 кВА | від 34 674 грн. | 11 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 20000 20 кВА | від 36 545 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →